Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Ünlü Makyajları ve Makyaj Yaparken Nelere Dikkat Ediyorlar?Beren Saat Makyajı:

modarehberim.net

modarehberim.net

Oynadığı dizilerde genellikle doğallığı tercih ediyor. Dizide attığı çarpıcı bakışlarındaki sır siyah kalemde gizli far yerine gözüne siyah kalem uygulanıyor ve dağıtılıyor bu da göze buğulu bir ifade veriyor. Fazlaca rimel sürülüp hoş bakışlar elde ediliyor. Duru bir cilde sahip olduğu için aydınlatıcı fondöten ve hafif bir pudra uygulanıyor allık kullanımında kadınsı renkler kullanılıyor. Gözleri ön planda olduğu için dudaklara sadece hafif parlatıcı ve açık tonda ruj sürerek makyajını tamamlıyor.

Tuğba Büyüküstün Makyaj Teknikleri:tuba

Bal rengi gözlerini dumanlı göz makyajı ile ön plana çıkarıp kirpiklerini de tek tek ayıran ve dolgun gösteren bir maskara ile belirginleştiriyor. Dumanlı göz makyajı için kahve tonlarını tercih eden güzel oyuncu rimelde siyah rengi kullanıyor. Ayrıca bakışlarını derinleştirmek ve göz makyajını tamamlamak için mutlaka siyah göz kalemi kullanıyor. Makyajında hafif parlatıcı ve açık tonlardaki rujları kullanmayı tercih ediyor.

Öykü Karayel Makyajı:oyku-karayel

Öykü Karayel bakışlarının puslu olması için siyah gri ve füme far renklerinden faydalanıyor. Far fırça yardımı ile dağıtıldıktan sonra hem alt hem üst kirpiklerin dipleri göz kalemiyle boyanıyor. Son olarak maskara ile kirpiklerini boyayarak makyajını elde ediyor.

Merve Boluğur Makyajı :Merve Boluğur

Hafif makyaj yapılan Merve Boluğur’ a dudaklarını ön plana çıkaran kırmızı ruj sürülüyor ve böylelikle seksi bir havaya bürünüyor.

Meryem Uzerli Makyajı :meryem uzerli

Meryem Uzerli pırıl pırıl cildi için sadece sabah akşam nemlendirici kullanıyor. Haftada bir kez nem maskesi yapan Uzerli makyaj konusunda da çok pratik renkli bir nemlendirici gözaltlarına aydınlatıcı pudra rimelle makyajını hızlıca yapıyor. Gece çıkarken buna birde aylaynır ekliyor. Ayrıca Meryem Uzerli’ nin saç rengini beğenen bayanlar için de Hürrem Sultan 21 numara açık bakır renk kullanıyor.

Türkan Şoray Makyajı :türkan şoray

Türkan Sultan öncelikle gözünün içine yoğun miktarda beyaz kalem çekiyor. Gözünün alt kirpiklerinin hizasına aylaynır ya da kalem çekiyor gözünün üst kısmına geldiğinizde bu defa göz pınarlarından başlıyor ve ince bir hat aylaynır çekiyor. Aylaynır’ ı biraz uzun ve düz bir şekilde çektiği için gözleri daha da iri gözüküyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*