Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: Ebruli Pilates

24 Haziran 2013 Ebruli – Plates (Pilates)

24 Haziran 2013 Ebruli – Plates (Pilates)

Beyaz TV ekranlarında fenomen hale gelen Ebru Şallı’nın programı Ebruli’ de yine bu pazartesi de iddialı konuklar yer alacak. Hafta içi hergün saat 10:00′ da beyaz tv ekranlarından izleyicisine seslenen Ebru şallı’ nın program konukları henüz belli olmadı. Program konuğu belirlendiği anda modarehberim.net ekibi olarak sizlerle paylaşacağız. Hafta içi hergün saat 10:00’da yayınlanmakta olan Ebruli programını mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. Gerçi programda Ebru Şallı Tan artık pilates’e biraz ara verdi ancak pilates’ e devam etmesi bekleniyor. Bu konuda da bir bilgi aldığımız anda sizlerle paylaşacağız. Devamını Oku »

21 Haziran 2013 Ebruli – Plates

21 Haziran 2013 Ebruli – Plates

Beyaz TV ekranlarınının en görkemli sabah programı Ebruli’ de bu gün yine iddialı konuklara yer verilecek. Hafta içi hergün Ebru Şallı Tan’ ın hazırlayıp sunduğu programda yine en yararlı bilgiye doyacaksınız. Beyaz TV ekranlarının sevilen programı Ebruli’ de Ebru Şallı Tan’ ın programını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Modarehberim.net ekibi sizler için Ebru Şallı’nın programına yer vermeye devam edecek. Türkiye’nin yeni Modası Modarehberim.net. Devamını Oku »

20 Haziran 2013 Ebruli – Plates

20 Haziran 2013 Ebruli – Plates

Beyaz TV’nin sevilen güzel sunucusu Ebru Şallı Tan’ ın hazırlayıp sunduğu Ebruli Programı hafta içi hergün olduğu gibi perşembe gününüze damgasını vuracak konu ve konuklarıyla ekranlarınıza geliyor. Binlerce hayranı tarafından hergün merakla beklenen programda kadın izleyiciler için oldukça yararlı bilgilere yer veriliyor. Ebru Şallı uzun süredir sürdürdüğü programda şimdilik plates yapmaya ara verdi. Nedeni ise kanal ile olan anlaşmalarının bu tarihe kadar olmasını gösterdi. Bakalım yeniden plates’ e devam edecek mi bekleyip göreceğiz. Bu konuda ne düşündüğünüzü bizimle paylaşabilirsiniz. Türkiye’nin yeni modası Modarehberim.net.   Devamını Oku »

19 Haziran 2013 Ebruli – Plates

19 Haziran 2013 Ebruli – Plates

Çarşamba gününün hafta içi hergün olduğu gibi sevilen programı Ebruli’ de yine sizlere yararlı bilgiler verilmeye devam ediyor. Ebru Şallı’nın sunumuyla gerçekleşen programda izleyenlere cilt sağlığından, cilt maskesine, en güzel yemek tariflerine kadar bir sürü bilgiye yer veriliyor. Beyaz tv ekranlarında Ebru Şallı Tan’ ın sunduğu programı modarehberim.net ekibi olarak kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Türkiye’nin yeni modası Modarehberim.net Devamını Oku »

18 Haziran 2013 Ebruli – Plates

18 Haziran 2013 Ebruli – Plates

18 Haziran Salı günü Beyaz TV ekranlarının sevilen programı Ebruli yine bomba gibi bir konukla ekranlarınıza geliyor. Her gün farklı bir konuğun yer aldığı programda izleyenlerine faydalı bilgiler sunan Ebru Şallı son zamanlarda programda plates yapmayıda bıraktı. Nedeni kanal ile anlaşmasının bittiği yönünde oldu. Şimdi binlerce ev kadını Ebru Şallı’ nın yeniden platese başlamasını bekliyor. Sizde Ebru Şallı’nın plates’ e devam etmesi ya da etmemesi konusunda ki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Türkiye’nin yeni modası Modarehberim.net. Devamını Oku »

17 Haziran 2013 Ebruli – Plates

17 Haziran 2013 Ebruli – Plates

Beyaz Tv ekranlarının sevilen sabah programı Ebruli bu pazartesi gününüze de neşe katarak devam edecek. Hafta içi hergün Ebru Şallı’nın sunumuyla gerçekleşen programda hergün farklı konuklar yer almakta. Programda Ebru Şallı izleyenlerine hergün başka bir faydalı bilgi aktarıyor. Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan programı mutlaka kaçırmayın deriz. Türkiye’nin yeni modası Modarehberim.net Devamını Oku »