Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: cengiz abazoğlu

24 Haziran 2013 Bana Herşey Yakışır

24 Haziran 2013 Bana Herşey Yakışır

Kanal D ekranlarının iddialı moda yarışma programlarından Bana Herşey yakışır hafta içi hergün Saat 12:50 itibari ile yayınlanmaya devam ediyor. Birbirinden iddialı seksi ve güzel yarışmacıların birbiriyle yarıştığı programda muhteşem güzelliklere de yer veriliyor. Modarehberim.net ekibi olarak Bana Herşey Yakışır programına desteğimizi sürdürmekle birlikte sizlerden gelen yorumlarıda merakla beklemekteyiz. Sevgili okuyucularımız 2013 modasının iddialı bir şekilde tutulduğu modarehberim.net’ te Bana herşey yakışır programı hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Türkiye’nin yeni Modarı Modarehberim.net   Devamını Oku »

19 Haziran 2013 Bana Herşey Yakışır

19 Haziran 2013 Bana Herşey Yakışır

Binlerce  izleyeni tarafından merakla beklenen sevilen yarışma programı Bana herşey yakışır yine bomba gibi yarışmacılar ve kıyafetleriyle ekrana geliyor. Haftanın her günü yayınlanan programda her gün birbirinden farklı tasarım kıyafetler yarıştırılıyor. Bakalım bugün bizleri nasıl bir sürpriz bekleyecek. Bu merak dolu programı kaçırmamanızı temenni ediyoruz. Türkiye’ nin yeni modası modarehberim.net   Devamını Oku »

18 Haziran 2013 Bana Herşey Yakışır

18 Haziran 2013 Bana Herşey Yakışır

Kanal D ekranlarının sevilen programı Bana herşey yakışır bu salı günüde ekranlarda yerini alıyor. Birbirinden iddialı kıyafetlerin ve yarışmacıların yer aldığı programı Kanal D ekranlarından hafta içi her gün izleyebilmeniz mümkün olacaktır. Sevilen moda yarışma programı Bana herşey yakışır hakkındaki düşüncelerinizi de bize iletmenizi merakla bekliyoruz. Bakalım bayanlarımız bu yarışma programı hakkında ne düşünüyorlar. Devamını Oku »

17 Haziran 2013 Bana Herşey Yakışır

17 Haziran 2013 Bana Herşey Yakışır

Kanal D ekranlarının sevilen moda yarışma programı Bana her şey yakışır da yine birbirinden iddialı yarışmacılar yer alıyor. Hafta içi hergün Kanal D ekranlarında yayınlanan ve kadınların vazgeçilmezi haline gelen programda yer alan tüm kıyafetler oldukça ilgi görüyor. Dilerseniz bu kıyafetleri sizde kendiniz diktirip yepyeni modeller çıkartabilirsiniz. Türkiye’nin yeni Modası modarehberim.net Devamını Oku »

Cengiz Abazoğlu – 2013 Yılı Trendleri

Cengiz Abazoğlu – 2013 Yılı Trendleri

Cengiz Abazoğlu’ ndan Yılın Trendleri. Şu an bulunduğumuz dönem mezuniyetler ve düğünler dönemi ve özellikle türk kadını bu zamanlarda çok özeniyorlar. Hollywood yıldızlarına dönüşebiliyorlar bu büyük davetlerde. Gece kıyafetlerinde bu sezon sadelik ön planda. Dantel dokusu ve transparan formları özellikle dikkat çekiyor. Mezuniyet dönemlerinde gençlerin giyecekleri giysiyi en az bir kaç gün önceden test etmesi ve aşırı makyajdan ve saçtan uzak durmak topuklu ayakkabısını mutlaka katılacağı bir kaç hafta öncesinden test etmek taramak en önemlisi kendi gibi olabilmeyi başarmak. Beyaz bu yılında favori renkleri arasında fakat beyaz giyerken dikkat edilmesi gereken önemli detaylar var. Beyaz her yerde giyilebiliyor. Özellikle saks tonu her ten tipine yakışıyor. Dekolte konusunda da modacı uyarıyor. Sırtta iddialı bir dekolte olduğunda kesinlikle hiç bir yerinde yırtmak ... Devamını Oku »