Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Dizi Kostümleri Tarihi KostümlerEminönü’ndeki 500 yıllık tarihi handa 1940′ lardan 1990′ lara kadar giyilen tüm giysilerin toplandığı han, reyting rekoru kıran dizilerin kostüm ihtiyacını da karşılıyor.

Çemberimde gül oya, öyle bir geçer zaman ki, karadayı gibi türk televizyonlarının en çok izlenen bir çok yapımının en önemli özelliği izleyiciyi 1970′ li yıllara götürmesi.izleyiciyi tarihte yolculuğa çıkaran diziler de inandırıcılığı sağlayabilmek için en ufak detaylar bile önem kazanıyor. İşte bu yüzden bir dönemi anlatan yapımlarda sorun oyuncuların giyeceği eski kostümleri gerçeğe uygun olarak bulabilmek oluyor. Eminönündeki eski elbiselerin toplandığı dükkanlar son dönemde kostüm arayan yapımcıların uğrak yeri oluyor. Bir dönem moda olan elbiseler yeniden hayata bu dükkanlar sayesinde geri dönüyor. Şu anda o eski 1970’ ler 80’ler ve 90’lar revaçta görünüyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*