Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Yaz İçin Cilt Bakımı ÖnerileriUzmanlar güneşin zararlı etkilerine karşı uyarıyor. Güzellik uzmanları sıcak havaların etkisi ile nemini kaybeden cilt için yaz sebzelerini öneriyorlar. Mevsim itibariyle bezelyenin bol olduğu en güzel en verimli zamanı dolayısıyla bezelye ve ıspanağı beraber kullanacağız ikisinin birleşiminde cildin yaza hazırlanırken su tutmasını nem kaybını önlemek adına çok iyi olacaktır.  Bu uygulamayı 15-20 dakika kadar tutmamızda fayda var bu şekilde hem dinlenmiş oluyoruz hem de cildimiz ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alıp besleniyor bu şekilde. Evde uygulanabilecek yöntemlerle kolaylıkla cilt bakımı yapılabilir. Cildin günlük temizliğininde doğal ürünlerle yapılması önemlidir.

Peki cilt için yaza özel önlemler nedir ? Sorusuna Uzmanlarımız şu cevabı veriyor.2

  •   Güneşten korunmaya çalışacağız özellikle şu an itibariyle güneş koruyucu kullanmadan dışarı çıkmamaya dikkat edelim
  •   Suyu mutlaka iyi ve fazla tüketelim çünkü farkına varsak ta varmasakta vücut ciddia anlamda su kaybedecek.
  •  Daha hafif beslenelim cildimize iyi bakalım nemlendiricilerimizi ihmal etmeyelim
  •  Uzmanlara göre ekmek, kestane, nar ve patates gibi yiyeceklerle de cilt maskesi yapmak mümkün.

Yaza girdiğimiz ve fit görünmemiz gerektiğini düşünerek sizlere cilt maskesi hakkında bir bilgi vermek istedik bu sayede bunlara dikkat edildiği takdirde yaza cildimizde kendimizde hazır olacağızdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*