Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Tesbih Modelleri Ve Tespih YapımıTesbih yapımı bir sanat koleksiyoncular onbinlerce dolar vererek özel yapım tespihleri koleksiyonlarına katmaya başladı. Tespih ustalarının sayısı da bir evin parmaklarını geçmiyor. Tespih sanatı ticari olmaktan çok bir zevk işi bir malzemeyi biçeceksin yontacaksın yapacaksın ortaya bir eser çıkacak. Bunu gördüğün zaman mutlu oluyorsun. Tespih yapımında kullanılan malzemeler çok ama işlerinde akla gelmeyecek ve çok pahalı olanlarda var.

En pahalı olanlar

Kehribar. Sonra kemik türü fildişi, balıkdişi, balina dişi, mamud dişi, su aygırı dişi, mars dişi bunlarda pahalı malzemeler arasında.

Pahalı malzemelerden özel olarak yapılan tespihlerin fiyatları ise dudak uçurtacak kadar yüksek. Kullanılan taşa göre 60 bin 70 bin dolar’ ı bulur. Sade olarak bir gergedan boynuzu takımı 40 bin dolar 50 bin dolar 33′ lüsü 15 bin dolar 20 bin dolar arasında.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*