Moda Haberleri

Kadınlar Neden Aldatır?Bir önceki yazımızda sizlere Erkekler Neden Aldatır? sorusunun cevaplarını sunmuştuk. Bu yazimızda ise kadınların neden erkeklerini aldattıkları hakkında bilgileri ve istatistikleri sizlere sunacağız. Kadınların aldatmaları erkeklerin aldatmalarına oran ile %70 daha azdır. Bu oran hiç küçünsenmeyek bir rakamdır. Her 3 erkekden 1′i aldatır iken, her 10 kadından 1′i aldatmaktadır.

Kadınların aldatma sebeplerine evli çiftler ve sevgililer olarak ele almamız daha doğru olacaktır. Evli olan kadınlar kocalarını genellik ile huzursuz oldukları için aldatırlar. Evde yaşanan geçimsizlikler, para sıkıntısı ve ilgisizlik evli olan kadınların en büyük aldatma nedenleri arasında yer almaktadır. Evli kadınların bir diğer aldatma nedenleri ise yine erkeklerde olduğu gibi cinsel sorunlardır.

Evli olmayan kadınların sevgililerini aldatmaları ise oldukça az görünen bir olaydır. Bu durumlarda kadınlar genellikle ilgisizlikten şikayetçi olmakta ve sevgililerini aldatmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>