Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Kadınlar Neden Aldatır?Bir önceki yazımızda sizlere Erkekler Neden Aldatır? sorusunun cevaplarını sunmuştuk. Bu yazimızda ise kadınların neden erkeklerini aldattıkları hakkında bilgileri ve istatistikleri sizlere sunacağız. Kadınların aldatmaları erkeklerin aldatmalarına oran ile %70 daha azdır. Bu oran hiç küçünsenmeyek bir rakamdır. Her 3 erkekden 1’i aldatır iken, her 10 kadından 1’i aldatmaktadır.

Kadınların aldatma sebeplerine evli çiftler ve sevgililer olarak ele almamız daha doğru olacaktır. Evli olan kadınlar kocalarını genellik ile huzursuz oldukları için aldatırlar. Evde yaşanan geçimsizlikler, para sıkıntısı ve ilgisizlik evli olan kadınların en büyük aldatma nedenleri arasında yer almaktadır. Evli kadınların bir diğer aldatma nedenleri ise yine erkeklerde olduğu gibi cinsel sorunlardır.

Evli olmayan kadınların sevgililerini aldatmaları ise oldukça az görünen bir olaydır. Bu durumlarda kadınlar genellikle ilgisizlikten şikayetçi olmakta ve sevgililerini aldatmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*