Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Güzellik Otobüsü Ankara SokaklarındaMalum yaz geldi yazın gelmesiyle birlikte insanlarda psikolojik olarak bir genişleme ve rahatlama oluşmuş durumda. Tatil sezonuda başlarken kimileri tatil hazırlıklarına start verdi. İşte bu durum karşısında ankara büyükşehir belediyesi hersene olduğu gibi bu senede alışveriş festivali etkinliklerine başladı toplam 3 hafta olarak sürecek etkinlikler kapsamında bu sene yeni bir hizmet başlatıldı hizmetin adı güzellik otobüsü.  Başkent sokaklarında gezen bu güzellik otobüsünde güzelleşmek isteyenler ücretsiz faydalanabiliyor.

Dişler kontrol ediliyor cilt bakımı yapılıyor yeni bir stil oluşturuluyr. Başkent sokaklarında gezen bu otobüs sıradan bir otobüs değil ziyaretçilerine ücretsiz hizmetler veriyor. Otobüsün sunduğu hizmetler ankara alışveriş festivali kapsamında bir hafta devam edecek. Modarehrim.net ekibi olarak siz ankara’lı okurlarımızın faydalanması amaçlı bilgilendirme yapmayı kendimize bir görev olarak bildik. Bu otobüslere gidip ücretsiz olarak yukarıda paylaştığımız hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 

Türkiye’nin yeni modası modarehberim.net

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*