Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Evlilik Hazırlıklarıphoto

Evlenmeyi düşünen gelin adaylarının evlilik hazırlıklarının içindeki en büyük parça gelinlikleri olmuştur her zaman. Bu yüzden biz de bu yazımızda siz gelin adayların işlerini kolaylaştırmak adına gelinlik modellerini, vücut yapınıza göre, tarzınıza göre, düğün mekanınıza göre seçmenizde tüyolar vereceğiz. Öncelikle dikkat etmeniz gereken şey gelinlik seçerken vücut yapınızı göz önünde bulundurmalısınız. Bazı gelinler*gelinlik modelleri*arasından sırf modelini çok beğendiği için kendine uygun olmayan bir gelinlik seçebilir. İşte burada yapılan yanlış uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğününüzde kötü yorumlar almanıza sebep olacaktır. Bu tür yorumları olumluya çevirmek isterseniz size vereceğimiz püf noktalarını dikkate almalısınız.

Bedeninize göre Gelinlik:*Eğer çok kısa boylu bir bayansanız sizin seçeceğiniz gelinlik asla*kuyruklu gelinlik modelleriarasından seçilmemelidir. Ayrıca çok kabarık bir model de seçmemeniz gereken bir gelinlik modelidir. Bunların yerine sade kabarık olmayan etek kısmı düz kesim olan bir gelinlik size daha uygun olacaktır. Çok kabarık gelinlikler kişiyi olduğundan daha kısa gösterdiği için bu modeli seçmeniz için oldukça uzun boylu olmanız gerekir. Ama isteğiniz bir model gelinlik dışında gelinlik giymek istemiyorsanız o zaman düğün gününe kendinizi istediğiniz gelinliğe uygun bir forma sokmalısınız. Bunun için tabi bazı şeylerden taviz vermelisiniz. Mesela yemenizden ve en önemlisi zamanınızdan feragat etmelisiniz. Her gün gününüzün belli saatlerini spora ayırarak uygulayacağınız diyeti desteklerseniz düğün günü gelip çattığında hayalini kurduğunuz gelinliği giymeye hazır bir bedene kavuşmuş olabilirsiniz. Bunun için uzman bir diyetisyenden yardım alarak vücut yapınıza uygun bir diyet listesi hazırlayabilirsiniz.

Düğün Mekanınıza Göre Gelinlik:*Eğer düğününüz bir kır düğünü olacak ise sizin seçeceğiniz gelinlik bu mekana göre olmalıdır. Yine burada mekanın şartlarından dolayı hareket sıkıntısı yaşamamanız için gelinliğinizin kuyruksuz bir model olmalıdır. Diğer seçeneklerde kısıtlama yapmanıza gerek yoktur zevkinize göre kuyruksuz bir gelinlik seçebilirsiniz.

Tarzınıza Göre Gelinlik:*Herkes sizi düğünde değil daha önceki yaşantınızda zaten tanıyordur. Bu da sizin tarzınızı biliyor olduklarını gösterir. Diyelim ki siz çok abartıyı seven bir bayansınız ama düğününüzde çok sade bir gelinlik seçtiniz. O zaman herkeste hiç özenmemiş diye bir izlenim yaratmış olursunuz. Ya da tam tersini düşünelim sade bir tarzınız vardır ama düğününüzde o kadar abartılı bir gelinlik giymişsinizdir ki herkes ne olmuş buna demekten kendini alamayacaktır.

İşin özeti gelinlik seçimi sadece sizin beğenmenizle bitecek bir iş değildir aynı zamanda şartlara mekanlara uymak zorundadır. Yani kış günü dışarıda yapılan bir düğünde straplez bir gelinlik giymek ne kadar göze batarsa size uygun olmayan gelinlik de o kadar göze batacaktır.

Düğünden Sonraki Süreç: Bayanlar için her şey düğün ile sonlanmamaktadır. Düğünden sonra yeni bir hayatın içine giren bayanlar artık bir anne adayı olma potansiyelinde oldukları için yaşam tarzlarındaki değişiklikler düğünden sonrada devam etmektedir. Bu değişikliklerin kadınlar için en önemlisi bir çocuk sahibi olmalarıdır. Hamile kaldıkları ilk günden itibaren artık vitrinlerde hamilelik kıyafetlerine gözleri takılmaya başlar ve hamile giyim reyonlarından kendilerini alamaz olurlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*