Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: tatile çıkmadan yapılacaklar

Tatil İçin Nereleri Tercih Etmeli?

Tatil İçin Nereleri Tercih Etmeli?

Yaz Tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler tur acentelerine fazla mesai yaptırıyor. Şimdiden rezervasyonlarda doluluk yaşanıyor. Tatili fırsat bilenler tatillerini nerede geçireceklerini belirlediler. Bu yıl yurt dışı turlarına ilgi büyük. Avrupa balkanlar özellikle vizesiz olmasından dolayı çok ciddi bir talep var. Bunun yanında İtalya ve Avrupa da birinci sırayı alıyor diyebiliriz. Aynı zamanda İspanya paketleri de kolay satılanlar arasında. Yurt dışı seçenekleri oldukça cazip sadece 1000 liraya güzel bir otelde her şey dahil 4 günlük bir tatil yapmak mümkün. 1000 lira gibi bir rakamlar haftalık paketleri alma şansına sahipsiniz peşin fiyatına 6 taksit 8 taksit, 9 taksit gibi rakamlarla bu paketleri vade farkı olmadan alabiliyorsunuz. Artı paketlerin içerisine uçak, otel, şehir turları, gezi tüm bunlar dahil.  Yabancı turistler tarafından ise Türkiye’ye ... Devamını Oku »

Tatile Çıkarken Ne Yapmalı?

Tatile Çıkarken Ne Yapmalı?

Yaz tüm sıcaklığı ile bir anda geliverdi. Havalar hem gerçekten hem de politik olarak beklenmedik oranda ısınıverdi. Artık hepimizin bir yıldır beklediği hayal ettiği tatil günleri yaklaştı, tatilinizin tadını kaçırmamanız için bir dizi önlemleri hatırlatmak isterim. Yaz aylan kum, deniz, ter derken deri mantarları için ideal ortam ortaya çıkar. Bu hem görüntü hem de rahatsızlık veren hastalığı önleyebilmeniz için daima pH5.5 sabunlarla yıkarım. Asidik sıvı veya katı sabunlarla yıkanacak olursanız mantar ve bakterilerin konaklamasını önlemiş olursunuz. Vajinal mantarlar ise hem akınti oluşturmaları hem koku yaymaları hem de kaşıntıya neden olduklarından çok rahatsızlık verici hastalıklardır. Gene burada da ph’ı 3-4 arası olan duşlarla dahilen temizlenmenin bu tip rahatsılıklann önlenmesinde kullanılmalıdır. Yaz aylarının genelde en ciddi hastalıklarından biri de ishallerdir. Kontrol edilemeyen ... Devamını Oku »