Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: tatil

7800 Alternatif Otel

7800 Alternatif Otel

Yaz ayının gelmesi sonrasında tatilciler alternatif tatil seçenekleri aramaya başladı. Bu yazımızda sizler için beğeneceğiniz bir otel’den 7800’ den bahsedeceğiz. Prestijli mimari ödüllere sahip olan 7800 otelinde içeriye adım atsanız bile güneş hiç bir zaman peşinizi bırakmıyor. Şehir hayatından kaçıp yenilenmek isteyenlere 7800′ ün SPA’ sı tazelenme ve dinlenme imkanı sunuyor zengin masaj menüsüne de kendinizi burada teslim edebilirsiniz.  Çeşmenin güneşini ve denizini doyasıya yaşamanızı sağlayan 7800′ ün plaj tasarımı yaza merhaba dedi en önemli özelliği ise hiç dinmeyen rüzgarı.7800′ ün Beach barının vazgeçilmez içeceği gün boyu taze meyvelerle servis edilen frozınları ben tercihimi çilekliden yana yaptım şimdi içinizi serinletmenin tam zamanı 7800 mutluluğu 7800′ le sınırlı kalmıyor üstelik üstüne bir de bir de ilave ediyor. Otel adını 7800 metre ... Devamını Oku »

Bayramda Tatil İçin Nerelere Gidilmeli ?

Bayramda Tatil İçin Nerelere Gidilmeli ?

Bayramların kültürümüzdeki yeri göz ardı edilemez ama kimilerine göre bayram geleneksel olmanın yanı sıra aslında güzelde bir tatil imkanı. Nitekim bu bayramda pek farklı olmadı çünkü hafta sonu ile birleşince, tatil hem 5 günü hem de bunaltıcı sıcaklarda ufacıkta olsa bir nefes molası niteliğinde. Tatil severler şimdiden planlarına başladı. Güzergahlar seçildi rezervasyonlar yapıldı. Bizde araştırdık insanlar bu bayramda nerelere gitmeyi tercih ediyor diye. Tatilde gidilecek güzergahlar oldukça çeşitli. Deniz, güneş, kum tatilini tercih edenler yurt içinde kalıyorlar yurt içinde öncelikli tercih ise ege bölgesi bodrum ve çeşme, bodrum ve çeşmenin dolması hem uçakların hem de ege bölgesindeki otellerin dolmasıyla Antalya ve Kıbrıs’ da hareketlilik başlayacak. Mevsim nedeniyle yurt içinde kalmak daha revaçta olsa da yurt dışına da ilgi büyük. Örneğin ... Devamını Oku »

Tatile Çıkarken Ne Yapmalı?

Tatile Çıkarken Ne Yapmalı?

Yaz tüm sıcaklığı ile bir anda geliverdi. Havalar hem gerçekten hem de politik olarak beklenmedik oranda ısınıverdi. Artık hepimizin bir yıldır beklediği hayal ettiği tatil günleri yaklaştı, tatilinizin tadını kaçırmamanız için bir dizi önlemleri hatırlatmak isterim. Yaz aylan kum, deniz, ter derken deri mantarları için ideal ortam ortaya çıkar. Bu hem görüntü hem de rahatsızlık veren hastalığı önleyebilmeniz için daima pH5.5 sabunlarla yıkarım. Asidik sıvı veya katı sabunlarla yıkanacak olursanız mantar ve bakterilerin konaklamasını önlemiş olursunuz. Vajinal mantarlar ise hem akınti oluşturmaları hem koku yaymaları hem de kaşıntıya neden olduklarından çok rahatsızlık verici hastalıklardır. Gene burada da ph’ı 3-4 arası olan duşlarla dahilen temizlenmenin bu tip rahatsılıklann önlenmesinde kullanılmalıdır. Yaz aylarının genelde en ciddi hastalıklarından biri de ishallerdir. Kontrol edilemeyen ... Devamını Oku »

2013 Mayonun Altın Çağı

2013 Mayonun Altın Çağı

Havalar ısındı yaz kapıda tatil planları da üç aşağı beş yukarı belli olurken vitrinlerin gözdesi mayo ve bikiniler oldu. Mayo ve bikinide üretim şubat gibi biter sevkıyat başlar ama özellikle ihracat cephesinde talep öyle yoğunki onlar o yoğun talebi karşılayabilmek için yaza girmek üzereyken bile halen harıl, harıl çalışmaya devam ediyorlar.  Yazın erken başlaması Avrupa’daki talebin fazla olması hem Avrupa hem iç piyasa hem de Ortadoğu pazarı Türk firmalar için ciddi bir ivme kazandı. Sektörün en büyük kazançlarından biride İran. İran’ a oraya özel modeller uyduruluyor. Oralara Tankini denilen üstü tişört altı bikini olan ürünler revaçta. Avrupa ise daha orta yaşa hitap ediyor. Dış pazarda işler yolunda iç pazarda da satışlar hızlandı yani hedeflenen rakamlar yakalanmış durumda. Ramazanın erken gelmesi ... Devamını Oku »