Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: tasarım

Derin Tasarımlar- Derin Design

Derin Tasarımlar- Derin Design

Derin Tasarımlar “Derin Design” markasının yaratıcısı Derin Sarıyer’in tasarım hikayesini kendinden dinledik. Birbirinden yaratıcı tasarımlara imza atan Derin Sarıyer, çalışmalarında nelerden ilham aldığını bize samimi bir sohbet aracılığıyla aktardı… M A G prestij projeleri Bize kendinizden bahseder misiniz? Mobilya tasarımı ve üretiminin merkezde olduğu bir ortamda büyüdüm. Günlük hayatımın içinde, babam Aziz Sarıyer’in mesleğinden dolayı mobilyaya dair birçok öğe vardı Evimizdeki modern mobilya sirkülasyonu benim interaktıf bir tasarım fuarı içinde yaşadığımı düşündürtecek boyuttaydı. Saintjoseph Lisesi, Bilkent Oniver sitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bolümü devamında Moroso ve Cappellini markalarında yaptığım stajlar teorik birikimimi oluşturdu. Kişisel eğilimlerim, içgüdülerimin katkısı ve Aziz Sarıyer’in önemli etkisiyle Derin Design koleksiyonunu oluşturduk ve dünya ölçeğinde sergileyip, tanıttık. Tasarımlarınızda nelerden ilham alıyorsunuz? Çalışmalarımı yaparken; kişisel bakış ... Devamını Oku »

2013 Yaz Modası Elbiseleri

2013 Yaz Modası Elbiseleri

Mezuniyet dönemi öğrencileri için bu yılın gözde renkleri arasında fıstık yeşili de yerini almış bile özellikle yanık tende çok güzel duruyor biraz ışıltılı taşlarla ve transparan oluşu daha bir göz alıcı hava verdiği için bu sene kızlarımızın daha çok tercih ettiği renk. Uzun sade ve farklı tarzlardaki modellerde hem mezuniyet kıyafetlerinde hem de bu yazın modasında geniş yer buldu. Uzun isteyen kızlar için çok geniş omuzlara hitap etmeyen daha çok minyon tarzı kızlarımız için renkli modeller var. Hem daha uzun hem de zayıf gösteriyor. Sadece mezuniyet kıyafetleri için değil hanımlar yazın gelmesiyle düğün nişan gibi özel günler içinde değişik alternatifleri tercih ediyor. Örneğin dantel motifli kıyafetler. Bir diğeri ise böbrek dekolteli kıyafetler. Böbrek dekoltesi derken biraz açalım yandan açık olan ... Devamını Oku »

2013 Takı Modası ”Otantik” Tasarımlar

2013 Takı Modası ”Otantik” Tasarımlar

Son zamanlarda ekranda oldukça fazla tarihi dizi ve dizilerde kullanılan takılar öne çıkıyor. Son zamanlarda artışa geçen tarihi dizilerin artması ve bu dizilerinde oldukça yakından takip edilmesi günümüzde adeta eski takılara bir dönüşü geri canlandırdı.  Son üç dört yıldır yayınlanan bu diziler sayesinde burada büyük bir sektör oluşmaya başladı. Büyük firmalar dahi bu eski Osmanlı sanatını daha çok öne çıkarmaya başladı. Bu sayede de altın ve gümüş işçiliği de gelişim göstermeye ve daha fazla önem verilmeye başlandı. Bu yıl revaçta olan en son takılar otantik takılar oldu. 2012 yılından beri  takılar üzerindeki taşlarla daha fazla oynanmaya taşların daha küçük ve kaliteli olması işçiliğe daha fazla önem verilmeye başlandı. Tarihi takıların ön plana çıkmasının ardından modanın ileri gelenleri de artık Anadolu’nun ... Devamını Oku »