Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: sanat

2013 Sanat Ve Eğlence Trendleri

2013 Sanat Ve Eğlence Trendleri

Türkiye Kültür, Sanat ve Eğlence Trendleri araştırması sonuçları açıklandı… Kamuoyunda genelde Türkiye’de yaşayanların bara gitmiyorum gece eğlenmeye gitmiyorum tiyatro yerine sinemaya gitmeyi tercih ediyorum dediği görülüyor. Çoğu insan akşam saatlerinde evde oturuyor. Yani kamuoyu yoklamaları bunu gösteriyor. Fakat farklı araştırmalarda Türkiye’nin farklı yönünü ön plana çıkarıyor. Mesela Bahçeşehir Üniversitesi eğlence sektöründe faaliyet gösteren Uro grup’ la ortaklaşa bir araştırma düzenledi. Bu araştırmaya göre Türkiye nasıl eğleniyor.”Türkiye’nin ilk kültür sanat ve eğlence trendleri araştırması son 10 yılda eğlence hayatında bir değişim yaşandığını gösteriyor. Kadınlar gençler ve muhafazakârların daha sık ve özgüvenle eğlence hayatına girmeleri önemli dönüşümler arasında sayılıyor. Peki, Türkiye’ de kimler eğleniyor kimler eğlenmek için dışarı çıkıyor. Doğal olarak üst gelir grubundan bunların bir bölümü yerel geleneksel eğlence anlayışına sahipken ... Devamını Oku »

Fotoğraf Akıp Giden Zamana Tarafsız Hakemliktir

Fotoğraf Akıp Giden Zamana Tarafsız Hakemliktir

Fotoğraf akıp giden zamana tarafsız hakemliktir Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Nezih Durmazlar’ı tanıtacağız.  Fotoğraf sanatına olan tutkusu ile sayfalarımıza konuk olan doktor Durmazlar, sorularımıza şu yanıtları verdi: Fotoğraf çekmeye ne zaman ve nasıl başladınız fotoğraf çekmeye tıp fakültesinde iken 1990 yıllarında harçlıklarımdan biriktirerek aldığım zenıth 500 marka bir fotoğraf makinesi ile başlamıştım. Hacettepe üniversitesi fotoğrafçılık kulübü faaliyetleri içerisinde teorik ve pratik eğitimlerimiz olurdu. Üniversite içerisinde bir karanlık odamız vardı. Zaman, zaman orada hocamızla beraber siyah beyaz baskıları da düzenlerdik. 0 yıllarda Canon, Nikon veya Minolta marka makineleri almak biz öğrenciler için hayal gibiydi. Dijital fotoğrafçılık yoktu ve fotoğraf çekmek bir öğrenci için çok pahalı bir uğraş idi. Günümüzde artık fotoğraf çekmek daha ulaşılabilir bir uğraş. Fotoğraf çekmek için ... Devamını Oku »