Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: güneş kremi

Pestil Maskesi Tarifi Ve Yararları

Pestil Maskesi Tarifi Ve Yararları

    Cildimizi temizledik ve maske öncesi hazırlıklarımızı tamamladık. Mevsim itibariyle ciltler lekelenmeye müsait olduğundan dolayı pestil maskesini yapmadan önce altına baz olarak yoğurt ve karbonatla karıştırılan bir maske hazırlıyoruz 1 tatlı kaşığı kadar yoğurta yarım çay kaşığı kadar karbonatı koyup iyice karıştırdıktan sonra cildimize sürüyoruz  ardından onun üzerine pestil maskemizi uyguluyoruz. Pestil vitamin bakımından çok çok zengin ve enerjisi çok yüksek bir yiyeceğimizdir.. Bir parça pestil alıyoruz ılık bir suda bir iki dakika kadar bekletip ardından cildimize uyguluyoruz cildimizde 15-20 dakika kadar bekletiyoruz cildimizi dinlendirip hem pestilin etkisini hem ozmotik basınç etkisini artırmış olacağımız için yüzeydeki dokumuzu alta alttaki dokuyuda yeniden yüzeye çekecek cildin daha geç yaşlanmasını sağlayacak olan mucizevi bir maske yöntemi. Eğer ciltte bir sorun varsa belli ... Devamını Oku »

Cosmed Güneş Kremi ve Koruma Serisi

Cosmed Güneş Kremi ve Koruma Serisi

COSMED SUN ESSENTİAL GÜNEŞ KORUMA SERİSİ GÜNEŞİN ZARARLI IŞINLARINDAN KORUNMAK MI İSTİYORSUNUZ Cosmed Sun Essential güneş koruma serisi güneşin zararlı ışınlarından korunmak mı istiyorsunuz? Cosmed  güneşin yaydığı orta dalga boyuna sahip UVB ışınlan ciltte yanıklar oluşturur ve DNA hasarına neden olur, uzun dalga boyuna sahip UVA ışını ise tüm yıl boyunca aynı şiddetle dünyaya ulaşır, bulutlar ve camlardan etkilenmeden geçerek, derinin alt katmanlarına kadar nüfuz eder, kolajen ve elastin hasarına neden olarak yaşlanmaya neden olur. UV ışınlan ciltte leke oluşumuna, cildin erken yaşlanmasına ve hatta cilt kanserine neden olabilmektedir. Cosmed güneş koruma ürünleri; güneş koruyucu SPF 30 losyon ve güneş koruyucu SPF 50 yüz kremi,Geniş spektrumlu UVA + UVB koruması.      Beyaz kalıntı ve yağlı his bırakmayan doku. İçeriğindeki bitkisel ... Devamını Oku »