Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: Gelin

Gelin Ayakkabısı Seçerken

Gelin Ayakkabısı Seçerken

Gelinliği tamamlayan unsurlardan biriside elbetteki gelin ayakkabısıdır. abiye kıyafetleri olsun gelinlik kıyafetleri olsun herkes için eskiden beyaz ayakkabı giyinip gidilirdi artık öyle bir kavram kalmadı. artık gelinlik altına kırmızı ayakkabıda mavi ayakkabıda giyilebiliyor kuşağa uyuyorlar. bu senenin öne çıkan modelleri ise sandaletler taşlı parlak renkli modeller ve boncuklu tarzlar. renklerde ise fuşia mor ve canlı renkler. gelin ayakkabılarında dantel modellerde mevcut çift renkli modeller var örneğin pembe ile beyaz karışımı sarı ile karışık pembe ayakkabı.  gelin ayakkabılarında dünya kadar para verildiği için ayakkabıyı seçerken daha sonra da kullanılabilirliği olması gerekiyor yani bir kez giyinip atmak hiçte hoş değil. bu nedenden dolayı farklı tarzda renkli ayakkabılarıda seçtiğimiz zaman ileriki zamanlarda da kullanabilmeniz için güzel bir seçim olacağına inanıyoruz.            Devamını Oku »

2013 Kozmetik ve Bikini de Son Trendler

2013 Kozmetik ve Bikini de Son Trendler

Makyajda, kıyafette, mayoda, bikinide ve saç boyasında bu sene neon renkler hakim olacak. Aslına bakarsanız neon renkler cesaret isteyen bir renk türü. Bunun yanısıra bikini plaj modasında da neon siyahla birlikte çok ciddi olarak görülecek. Neon’ la birlikte siyahı kullanmak biraz mantıklı oluyor yani oradaki o renklerin çok canlılığını siyah biraz biraz olsun öldürüyor. Yüzden siyah kullanılıyor. Bazen siyah şeritlerle düz siyahlar olarak bazende siyah desenler olarak.. Siyah beyaz sezon başının modasıydı ama bikini mevsimi geldiği için siyah beyaz bikiniler, siyah beyaz mayokiniler o yüzden siyah daha baskın plajlarda. Oje : Oje’ de bu sene en çok maviler yeşiller neon renkler canlı renkler moda. En çok tercih edilen renkler sarılar kırmızılar her sezon gidiyor ama maviler , yeşiller, turkuazlar en ... Devamını Oku »

Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu yazın koleksiyonunda daha çok uçuşan romantizm çizgilerini görüyoruz artık böyle eskisi gibi ağır büyük içinde rahat edemeyeceğiniz gelinliklerin yerine daha rahat hareket edebileceğiniz hafiflik var. Peri kızları gibi masal prensesi gibi rötüşlar var. İnce tüller üç boyutlu çiçek tonları boncuklar kristaller sadece beyaz değil beyazın bütün yan renkleride içinde mevcut kırık sedefler fildişiler uçuk sarılar yer alıyor. Yaz gelinleri daha şanslı mekana görede gelinlik seçmeleri daha kolay şimdi belki bir kırda çiçekli bir giysi güzel dururken bir balo salonunda daha ışıltılar gerekiyor. Gelinlik seçerken dikkat edilmesi gerekenler ilk dikkat etmeniz gereken bütçeniz gelinlik çok küçük bir aksesuarla da çok hol olabilir. Profosyonel insanlardan fikir almak, kalabalıkla beraber değil de en yakın kız arkadaşıyla seçim yapmak, internet sitelerinde modeller, bir ... Devamını Oku »

2013 Yatak Odası Modelleri

2013 Yatak Odası Modelleri

2013 yılında osmanlı çağı moda bu yönde nevresimler yatak örtüleri yastıklar tercih ediliyor. Lale motifleri oldukça moda Evlerimizin olmazsa olmazı battaniyeler annelerimizin ördüğü battaniyeler yine çok moda onların üzerine işlenen çiçek motifleri pamuk battaniyeler üzerine dantel sevenler için dantel modelleri sümbül modelleri işlenmiş battaniyeler bu sene çok moda.  2013 Battaniye modelleri   Çeyiz geleneğimiz halen devam ediyor. Çeyiz almaya giden anneler, kayınvalideler erkek anneleri kız anneleri tam bir set halinde alıyorlar yatak örtüsü nevresim takımı havlusu bornozu terliğine varana kadar hepsini neredeyse osmanlı üsülü seçilmeye başlandı.   2013 Osmanlı Tarzı Nevresim Çeyiz Modelleri   Her genç kızın evlilik hayali kurduğu günümüzde her sene olduğu gibi 2013′ te te yine trendler farklılaştı yukarıda belirttiğimiz katoloğumuzdaki modeller gibi artık genç kızlar ve ... Devamını Oku »

2013 Gelinlik Aksesuarları ve Mücevher Modelleri

2013 Gelinlik Aksesuarları ve Mücevher Modelleri

Mücevherler her şeyden önce işlenmeden önce bir ruha sahip olan taşlardır bence dolayısıyla bunları oluşturmak için teknik detaylardan ziyade kendinizden de bir şeyler vermeniz gerekiyor. Çok başarılı tasarımcılarımız var ve çok güzel şaheserler çıkartabiliyorlar.  Belirli bir taslak ve şablon üzerinde herkes aynı kolyeyi yapabilir ama çok özel bir elbisenin üzerine giydiğiniz kolyenin takılmaması gerekli ki sizin o geceki ihtişamınızı bozmasın. Benim için önemli olan mücevheri işlerken en basiti tırnak denilen olaydır bu olayda çok zarif ve ince çalışılmış olmalı ki giydiğiniz kıyafete zarar vermemeli ve herşeyden önce oluşturduğunuz o el emeği kendini gösterebilmeli.   Hangi Gelinlik Tipi İle Hangi Tip Mücevheri Kombinlemeli   Burada çok klasik gitmek istemiyorum işte straptez elbisede topuz saçlar gibi basit yakıştırmalar yapmayacağım burada önemli olan şudur ... Devamını Oku »