Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: elbise

Rıhanna (Rıver Island) Kıyafet Tasarımı

Rıhanna (Rıver Island) Kıyafet Tasarımı

Podyumlarda Rıhanna esintisi ünlü şarkıcı River Island için kıyafet tasarladı.  Dünyaca ünlü şarkıcı rihanna bu kez moda tasarımcısı olarak karşımıza çıkıyor. İngiliz hazır giyim devlerinden river ısland için çok özel bir koleksiyon hazırlayan rihanna 15 şubat’ ta başlayan londra moda haftasında kapsül koleksiyonu görücüye çıkardı. Şarkıcı giymek istediği ama mağazalarda bulamadığı parçalara yer verdiği koleksiyonda asimetrik kesimle lezıt renkli parçaların yanı sıra imzası olan derin yırtmaç ve transparan tasarımları yer alıyor.  Doksanların ilham alındığı koleksiyon mart ayında satışa çıkarılacak kaçırmayın derim. Türkiye’nin yeni modası modarehberim.net Devamını Oku »

2013 Elbise ve Tunik Modelleri

2013 Elbise ve Tunik Modelleri

Modanızın yeni yüzü modarehberim.net şimdide sizlere 2013 yılının elbise modellerinden bir kaç örnekle karşınıza geliyor. 2013 yazına girerken gerek özel günlerinizde gerekse davetlerde şık görünmeniz için sizlere aşağıda örnekler sundu. Biz Kadınlar için özel günlerin anlamı oldukça büyüktür en şık bizim olmamız tüm ışıltıları üzerimize çekmemiz gerekir işte modarehberim ekibi olarak bizde bunun bilincinde olarak sizleri bu özel gününüzde yalnız bırakmak istemedik ve sizlere bir kaç örnek sunmak istedi. Moda bizim için her şey demektir. Yani kısacası çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne atıfta bulunarak bu yazın davetlerinin kokteyllerinin ve özel günlerinin en güzel ve en özel kadını siz olmalısınız bu yüzden de modayı bizimle ve yakından takip etmelisiniz. Modanızın yeni yüzü modarehberim.net sizlere daha kapsamlı ve geniş bir ... Devamını Oku »