Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: defile

Dsquared2 2013-2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Dsquared2 2013-2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kanadalı ikiz kardeşlerin hazırladığı 2013 bahar koleksiyonu ile yine renkli yine ilgi çekici. Süslü deri kasketler mini deri etekler yazılı tişörtler büstiyer üstler maxı deri elbiseler kapitone çantalarla dişiliğin ön plana çıkarıldığı doksanların esintilerinin olduğu siyah beyaz ağırlıklı koleksiyonda aksesuarlar dikkat çekici ve ön planda. Temeli jean tasarımlar üzerine inşa edilen firmanın az da olsa şirin jean parçalarına yer verdiği koleksiyonu modarehberinize ekleyin derim. Devamını Oku »

Savorovski 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Savorovski 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Dünya genelinde milyonlarca hayranı olan takı ve aksesuarlarıyla kristalde uluslararası referans olarak kabul gören Savarovski 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu Tropical Paradise ile bizleri egzotik bir yolculuğa çıkarıyor. Rengarenk çiçekler yemyeşil ormanlar masmavi deniz ve eğlence. Markanın kreatif direktörünün Brezilya ve Meksika seyahatleri sonrasında ortaya çıkan koleksiyonda yolculuğa önce Rio’ nun efsane karnavalının coşku dolu atmosferi ile başlıyor ve amazon ormanlarının otantik ve doğal evrenine doğru ilerliyoruz kıtanın diğer ucundaki coşku ve ihtişamın krallığında yolculuğa son veriliyor Devamını Oku »