Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: Cilt

Pestil Maskesi Tarifi Ve Yararları

Pestil Maskesi Tarifi Ve Yararları

    Cildimizi temizledik ve maske öncesi hazırlıklarımızı tamamladık. Mevsim itibariyle ciltler lekelenmeye müsait olduğundan dolayı pestil maskesini yapmadan önce altına baz olarak yoğurt ve karbonatla karıştırılan bir maske hazırlıyoruz 1 tatlı kaşığı kadar yoğurta yarım çay kaşığı kadar karbonatı koyup iyice karıştırdıktan sonra cildimize sürüyoruz  ardından onun üzerine pestil maskemizi uyguluyoruz. Pestil vitamin bakımından çok çok zengin ve enerjisi çok yüksek bir yiyeceğimizdir.. Bir parça pestil alıyoruz ılık bir suda bir iki dakika kadar bekletip ardından cildimize uyguluyoruz cildimizde 15-20 dakika kadar bekletiyoruz cildimizi dinlendirip hem pestilin etkisini hem ozmotik basınç etkisini artırmış olacağımız için yüzeydeki dokumuzu alta alttaki dokuyuda yeniden yüzeye çekecek cildin daha geç yaşlanmasını sağlayacak olan mucizevi bir maske yöntemi. Eğer ciltte bir sorun varsa belli ... Devamını Oku »

Altın Maske İle Cilt Bakımı

Altın Maske İle Cilt Bakımı

Altın plakaları cilde yerleştirdikten sonra 20 dakika soğuk buhar uygulaması yapılıyor bunun nedeni ise altın yüzde iken terlemenin olmaması soğuk buharın içindeki etken maddeyle berabere nemlenerek daha iyi derinin içine girmesi amaçlı bütün yüzde yirmi dakika kaldıktan sonra altın minik hareketlerle plakalar hareketlendiriliyor. Altın deride ne işe yarıyor sorusuna her şeyden önce nem tutma kapasitesini artırıyor. Anti oksidan etkisi var. Anti oksidan etkinlik artık çok iyi biliyoruz stresin yaşlanma sürecine etkisini lekelerin oluşumuna engel oluyor ve var olan leke varsa bu leke içindeki öbeklenmiş renk hücrelerinin daha iyi parçalanmasına yardımcı olabiliyor. Kolojen ve elastin liflerinin sayıca azalmalarını engelliyor dolayısıyla daha canlı ve güzel bir görünüme yardım ediyor.  Türkiye’nin yeni modası modarehberim.net   Devamını Oku »

Yaz İçin Cilt Bakımı Önerileri

Yaz İçin Cilt Bakımı Önerileri

Uzmanlar güneşin zararlı etkilerine karşı uyarıyor. Güzellik uzmanları sıcak havaların etkisi ile nemini kaybeden cilt için yaz sebzelerini öneriyorlar. Mevsim itibariyle bezelyenin bol olduğu en güzel en verimli zamanı dolayısıyla bezelye ve ıspanağı beraber kullanacağız ikisinin birleşiminde cildin yaza hazırlanırken su tutmasını nem kaybını önlemek adına çok iyi olacaktır.  Bu uygulamayı 15-20 dakika kadar tutmamızda fayda var bu şekilde hem dinlenmiş oluyoruz hem de cildimiz ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alıp besleniyor bu şekilde. Evde uygulanabilecek yöntemlerle kolaylıkla cilt bakımı yapılabilir. Cildin günlük temizliğininde doğal ürünlerle yapılması önemlidir. Peki cilt için yaza özel önlemler nedir ? Sorusuna Uzmanlarımız şu cevabı veriyor.   Güneşten korunmaya çalışacağız özellikle şu an itibariyle güneş koruyucu kullanmadan dışarı çıkmamaya dikkat edelim   Suyu mutlaka iyi ... Devamını Oku »