Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Etiket Arşivi: bakım

Pestil Maskesi Tarifi Ve Yararları

Pestil Maskesi Tarifi Ve Yararları

    Cildimizi temizledik ve maske öncesi hazırlıklarımızı tamamladık. Mevsim itibariyle ciltler lekelenmeye müsait olduğundan dolayı pestil maskesini yapmadan önce altına baz olarak yoğurt ve karbonatla karıştırılan bir maske hazırlıyoruz 1 tatlı kaşığı kadar yoğurta yarım çay kaşığı kadar karbonatı koyup iyice karıştırdıktan sonra cildimize sürüyoruz  ardından onun üzerine pestil maskemizi uyguluyoruz. Pestil vitamin bakımından çok çok zengin ve enerjisi çok yüksek bir yiyeceğimizdir.. Bir parça pestil alıyoruz ılık bir suda bir iki dakika kadar bekletip ardından cildimize uyguluyoruz cildimizde 15-20 dakika kadar bekletiyoruz cildimizi dinlendirip hem pestilin etkisini hem ozmotik basınç etkisini artırmış olacağımız için yüzeydeki dokumuzu alta alttaki dokuyuda yeniden yüzeye çekecek cildin daha geç yaşlanmasını sağlayacak olan mucizevi bir maske yöntemi. Eğer ciltte bir sorun varsa belli ... Devamını Oku »

Şifalı Meyveler ve Meyvelerin Faydaları

Şifalı Meyveler ve Meyvelerin Faydaları

Şifa gibi meyveler Mango Kivi bağırsaklara, mango terlemeye, ay çekirdeği kaslara iyi geliyor! Yaşamımızı sürdürebilmek için olmazsa olmazların başında beslenme geliyor. Bazı besinler de bir takım soranlarımızı hayatımızdan uzaklaştırmamızda bizlere büyük ölçüde yardımcı oluyor. Uzman Diyetisyen Pınar Kural Enç mango, km ve ay çekirdeğinin vücudumuza faydaları ila ilgili bilgiler verdi. İçerdiği vitaminler nedeniyle sinirler, cilt va saçlar için çok yararlıdır. Mango potasyum, lif ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur. A vitamini D vitamini E vitamini Demir Böbreklere faydalıdır. Kanı temizler. Olgunlaşmış mango oldukça faydalıdır. Mangodaki ana gıda maddesi şekerdir. Ham mangonun üzerinde biraz tuz serpip yemek yaz aylarında aşırı terleme sonucu oluşan tuz ve nem kaybını azaltır. Yaz aylarında içecek tercihlerimizde farklı bir tarz yaratacaktır.Kivi Türkiye’de yaygın üretim alanına sahiptir. Aslında meyvelerde ... Devamını Oku »

Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Güzel kadınların en büyük kozları kuşkusuz ki güzel saçlardır. Güzel saçlara sahip olmanın tek yolu ise düzenli olarak saç bakımı yapılmasıdır. Saç bakımı, düzensiz ve zamansız yapıldığında yarardan çok zarar sağlar iken doğru saç bakımı ile saçlarınızı kısa süre içerisinde en güzel haline kavuşturabilir ve hayal ettiğiniz o güzel görüntüye sahip olabilirsiniz. Güzel saçlara sahip olabilmek kadar o saçları da korumanız için saç bakımı konusuna önem vermeniz gerekmektedir. Saç bakımı yapacak olan kişilere önerilerimiz ise aşağıdadır. Güzel ve estetik saçlara sahip olmak için saçlarınızın muhakkak temiz olması gerekmektedir. Bu yüzden saçlarınızı yıkamanın yanı sıra fırçalarınızı sık sık sabun ile temizleyin ve aynı zamanda şampuan seçimini doğru yapın. Saçlarınızı şampuan ile yıkamadan önce muhakkak kirlerinden ve tozlarından arınması için fırçalayınız. Saç ... Devamını Oku »