Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Çim Suyu Faydaları ve Detoks UygulamasıÇimen Suyu İle Formda Kalmanın Yolu?

 Buğday Çimeni Suyu

modarehberim.net

modarehberim.net

İçerik olarak %70′ i klorofil’ dir. Klorofil bizim vücudumuzda kana benzeyen nasıl kanımızdaki rengi hemoglobin maddesi veriyorsa özellikle koyu yeşillerinde rengini klorofil maddesi verir ve klorofil’den son derece zengindir. Bu nedenle de özellikle koyu yeşillerinde sebzelere özellikle buğday çimini aldığımız zaman vuctta hemoglobin gibi hareket eder ve özellikle kansızlıkla bu anlamda etkilidir. İçindeki vitamin mineral oranı son derece yüksektir. Toprakta bilinen kaliteli bir toprakta yaklaşık 102 tane besin ögesi vardur bunun 92 tanesini bünyesinde bulundurabilen bir besindir. B grubundaki vitaminlerin tamamını içerdiği gibi de a,c,e vitaminlerinide yüksek oranda içeren son derece zengin içeriğe sahip olan bir besin maddesidir.

Çim Suyunun Vücuttaki Faydaları

modarehberim.net

modarehberim.net

En başta kanı temizler bu nedenle bizim detoks derken amacımız zaten vücuttaki toksinleri temizlemekti ve bu destek olan besin maddeside buğday çimi olmaktadır.  Çeyrek bardak bir buğday çimi içtiğiniz zaman yaklaşık 1,5 kg koyu yeşil sebzenin vücudunuza sağlaya bileceği besin ögesini sağlamış olursunuz.  Buğday çiminin ücudu alkali etme yeteneği gerçekten çok yüksektir. Bunun dışında sindirimi rahatlatma özelliği vardır. Yani eğer sindirim ile ilgili şikayetleriniz varsa buğday çiminden ciddi anlamda destek alabilirsiniz. Son zamanda yapılan çalışmalar işte kanserde kanserden korunmada buğday çim’ in ciddi anlamda faydalı olduğu yönünde bir takım çalışmalar yapılmıştır.Biliyorsunuz ki hanımlar hiç yaşlanmak istemez ve bu nedenle de anti aging etkisi olan besinleri sıkça bulmaya ve kullanmaya çalışırlar işte öyle bir besin maddesi arıyorsanız aradığınız buğday çimi.  Hücre yenilenmesine de yardımcı olur. Aynı zamanda şeker dengeleyici özelliğide vardı. Yani yükselen bir kan şekere sahipseniz kan şekerinizi dengeleyecektir.Buğday çimi aslında son derece kolay yetiştirilecek bir besin bir gün suda bekletiyorsunuz ondan sonra onu bir iki gün daha bekledikten sonra toprağa ekiyor ve çimlendiğini görüyorsunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*