Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

Anne Sütünün Faydaları Neler?İngiliz bilimadamları anne sütünün yeni faydalarını keşfetti. Anne sütüyle beslenenlerin sosyal sınıf atlama ihtimallerinin arttığı belirlendi.

modareberim.net

modareberim.net

Anne sütünün faydalarına her gün bir yen isi ekleniyor. İngiliz basını gündemde bu konuya son zamanlarda geniş yer ayırıyor. İngiltere’ de yapılan bir araştırmaya göre anne sütü ile beslenmek çocukların sosyal sınıf atlama ve başarılı bir yetişkin olma şansını yükseltiyor. The Times gazetesinin haberine göre araştırmada 1958 ve 1970 doğumlu iki gruptan oluşan 34 bin kişi incelendi. Bu iki grup 10 yaşlarında iken babalarının yaptıkları işlere göre sınıflandırıldı 33 ve 34 yaşlarına geldiklerinde edindikleri mesleklere bakıldı araştırmanın sonuçlarına göre bebekliklerinde anne sütüyle beslenenlerin sosyal açıdan sınıf atlama ihtimali % 24 artıyor. Bulundukları sosyal sınıftan geriye düşme ihtimalleri de % 20 azalıyor. Çalışmaya katılan bilim insanları anne sütünün bebeklere bir çok açıdan yararlı olduğunu söylüyor. Ancak bilim insanlarının çözemediği soru bu faydaların nedeni.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*