Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

2014 Çelik Kapı Modelleri Ve ÖzellikleriZaman içinde hırsızlara ve ne yazıkki kötü niyetli insanlara karşı hepimiz evlerimizde güvenlik önlemleri almak zorunda kaldık bunların en başında da aslında her evde uygulanan çelik kapılar geldi. Ama her çelik kapı aynı mıdır nasıl farklar vardır, nasıl seçilmeli bu yazımızda bilgi vereceğiz sizlere.

Çelik kapıda esas olan güvenlik ancak bunun yanısıra tasarımda tüketici için önemli bir unsur güvenliğimizde kilidinde unsuru var ancak kilitten önce kilitin konstrüksiyonuda önemli  en önemli kısım anahtarın girdiği rozet kısmıdır. Hırsız tarafından kolayca koparılmaması gerekiyor. Villa kapılarında ise güvenlik ikinci sırada yer geliyor. Orada ise öncelik tasarım ve güneşe dayanıklılığı.

Sağlam bir çelik kapı almak istiyorsak 1500-2000 lira aralığında fiyatı vardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*