Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

2013 Gelinlik Aksesuarları ve Mücevher ModelleriMücevherler her şeyden önce işlenmeden önce bir ruha sahip olan taşlardır bence dolayısıyla bunları oluşturmak için teknik detaylardan ziyade kendinizden de bir şeyler vermeniz gerekiyor. Çok başarılı tasarımcılarımız var ve çok güzel şaheserler çıkartabiliyorlar.

MODAREHBERİM.NET

MODAREHBERİM.NET

 Belirli bir taslak ve şablon üzerinde herkes aynı kolyeyi yapabilir ama çok özel bir elbisenin üzerine giydiğiniz kolyenin takılmaması gerekli ki sizin o geceki ihtişamınızı bozmasın. Benim için önemli olan mücevheri işlerken en basiti tırnak denilen olaydır bu olayda çok zarif ve ince çalışılmış olmalı ki giydiğiniz kıyafete zarar vermemeli ve herşeyden önce oluşturduğunuz o el emeği kendini gösterebilmeli.

 

Hangi Gelinlik Tipi İle Hangi Tip Mücevheri Kombinlemeli 

 Burada çok klasik gitmek istemiyorum işte straptez elbisede topuz saçlar gibi basit yakıştırmalar yapmayacağım burada önemli olan şudur her şeyden önce bir portföye bakmak lazım benim inandığım şey şu ilk önce gelinliği giymelisiniz saçlarınızı yapmalısınız ve akabinde mücevheri denemelisiniz. Çünkü farklı cilt tiplerinde cilt renklerinde takacağınız taşların yaratmış olduğu ışıltılar bambaşka oluyor. Sarışınlara zümrüt’ ün çok yakıştığına inanıyorum çünkü yeşil ve sarı kombinasyonu hakikaten kadında çok başarılı bir renk uyumu sağlıyor.  “v” yaka bir elbise giydiğinizde dolayısıyla bu “v” ‘yi de dolduracak daha uzun takılar kullanmanızda fayda var aradaki boşluğu ekarte edecek takılar her zaman daha dolgun bir göğüse sahip kılacaktır. Dolayısıyla straptez bir gelinlik giydiğinizde çokır takmanızda fayda var çünkü çokırlar straptez elbiselerde zarafeti büyüleyen takılardır. Bunun dışında saçlarınız topuz ise sallanan küpeler daha şık duracaktır.

Türkiye’nin yeni modası modarehberim.net bizi takip etmeye devam edin.

MODAREHBERİM.NET

MODAREHBERİM.NET

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*