Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

2013 En Şık Yazlık Dekorasyonu İpuçlarıYazlığınızı Yenileyin Şehirdeki eviniz kadar şık bir yazlık eve sahip olmak için birkaç ipucu veriyoruz. Değişime başlamadan önce önerilerimizi atlamayın!

1. Rahat, sade ve kullanışlı… Yazlık ev dekorasyonunun anahtar kelimeleri…

Tabii rahatlık tek amaç değil! Şıklıktan da ödün vermemek gerekir. Örneğin yatak odanıza klasik bir sandalye ya da sandık koyarak farklılık yaratabilirsiniz.

2. Desenli beyaz perdeler, mobilyalarınızla tezat oluşturmaksızın havadar bir mekan yaratır. İpek ya da kadife kurdelelerle değişik yükseklikte bağladığınız ya da her iki tarafı farklı desenlerde olan perdeler odanıza farklı bir hava katar.

3. Aşınmış ya da eskimiş mobilyalarınızın bir kısmını boyayabilir, bir kısmını da zımparalayabilirsiniz.

Türkiye’nin yeni modası Modarehberim.net

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*