Moda Haberleri
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones

2013 Bebek ve Çocuk Odası TrendleriBu yazıda biz tatlı bir telaş içerisinde olan anne ve babanın yükünü biraz hafifletmek amaçlı paylaşıyoruz yazımızı.

Bebek odalarında 2013 trendlerinde yine her zaman ki gibi pembeler maviler ağırlıkta ama farklı seçenek isteyen anne ve babalar krem mavi mavi yeşil lila tonlarını tercih ediyorlar. Bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemeyen anne babalar daha soft renklere gidiyorlar. Bir bebek odasının olmazsa olmazı en temel maddesi beşik çünkü biz çocuklarımızı sallamaya alışık anne babalarız.  Bebek odalarında herşeyden önce anti alerjen maddeler kullanılmalı çünkü bebeklerimiz o kadar hassas bir dünyaya göz açıyorlarki alerji olmaması için tamamen anti bakteriyel olmak zorunda bu mobilyasından diğer tüm aksesuarlarına kadar geçerli. Sağlıklı bir beşik doğal ağaç üzerine su bazlı boyadan yapılmalı çünkü bebekler bir süre sonra onları kemirmeye başlıyorlar. Onlara zarar vermemesi için kullanılan ham madde çok önemli. Yeni oda hazırlığı içerisinde olan anne babalara duvar kağıtları dediğimiz gibi mavi ve pembe oyuncaklarla bezenmiş modeller var.  Bebek için en önemli etken loş bir ışık olması gerekiyor çünkü bebeğin gözünü yormamak gerekiyor.  Alışverişe çıkmadan anne babalar için bir öneri sunduk inşallah beğenmişsinizdir. Beğenilerinizi ve de eleştirilerinizi lütfen bizimle yorumlarda paylaşın.

Türkiye’nin yeni modası modarehberim.net

Bir yorum

  1. En çokta odalarda anti alerjen maddeler kullanımı konusuna dikkat edilmeli bence.Tabi bebek beşiklerinin kullanışlı olması da çok önemli :) güzel yazı olmuş teşekkürler..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*